Szafka z lustrem – gdzie szukać?

Lustro z szafką do łazienki to najchętniej wybierany element wystroju wnętrz. Popularny zestaw jest nie tylko ładnie się prezentuje, ale także jest praktyczny. Czy taki komplet nadaje się do małych łazienek? Zdecydowanie tak! Zestaw idealnie wygląda zarówno w małych, jak i dużych łazienkach. Mając niewielką powierzchnię zależy nam na tym, aby skonsolidować najlepiej wszystko, jak się da. Komplet mebli pozwala na zorganizowanie przestrzeni dla kosmetyków, akcesoriów do higieny osobistej, a nawet niedużych ręczników, czy środków czystości. Gdzie szukać mebli na wymiar? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem!

Marka Alasta – informacje o firmie

Marka Alasta od lat specjalizuje się w tworzeniu luster i zestawów z szafkami do łazienek. Zyskała miano czołowego producenta w branży lustrzanej. Jej specjalnością są wyłącznie lustra do łazienek. Za co klienci pokochali markę? W szczególności za wysoką jakość. Materiały wykorzystane do produkcji artykułów łazienkowych przechodzą testy jakości. Surowce są trwałe na uszkodzenia mechaniczne, odporne na eksploatację oraz czynniki, takie jak wilgoć, woda, para wodna. Co więcej, szafka z lustrem łazienka jest zawsze dopracowana w 100%. Projektanci i wykonawcy przykładają olbrzymią uwagę do detali i końcowego wykończenia. Nadrzędnym celem podczas prac projektowych jest precyzja wykonania. Co jeszcze wyróżnia komplety mebli do łazienek? Niestandardowe rozwiązania! Co to oznacza w praktyce? Nowe technologie, takie jak informacja o godzinie i pogodzie. Lustra na życzenie klientów mogą posiadać diody led. Dlaczego led, a nie żarówki? Ledy są trwalsze! Wymienia się je rzadziej w porównaniu z tradycyjną żarówką. Co więcej, dają dużo lepsze światło o chłodnej barwie. Jest ono szczególnie pożądane w sezonie jesiennym i zimowym, ponieważ zarówno, ranki, jak i popołudnia są szybko ciemne. Innym ciekawym rozwiązaniem jest lustro 3D, które zapewnia niecodzienne efekty wizualne. Więcej na temat produktów do łazienki znajdziemy tu https://alasta.pl/produkt/okragla-drewniana-szafka-z-lustrami-led-diana/.

Nowoczesne lustra do łazienki

Oferta marki Alasta jest bardzo rozbudowana. W portfolio znajdują się produkty, które odzwierciedlają wiele modnych inspiracji. Dlatego z pewnością miłośnicy stylu skandynawskiego, minimalistycznego, industrialnego i rustykalnego znajdą w sklepie produkty szyte na miarę swoich oczekiwań. Ciekawą propozycją są lustra do łazienki z zaokrąglonymi rogami. Cudownie się komponują z drewnianym zlewem. To szafka łazienkowa bez oświetlenia wraz z lustrem, którego krawędzie zostały idealnie wyszlifowane. Dlatego domownicy nie zrobią sobie krzywdy, na przykład podczas czyszczenia lustra. Dużym plusem jest to, że można je powiesić na każdym rodzaju podłoża. Świetnie się prezentuje na ścianie wykonanej z betonu architektonicznego, czy na tradycyjnych płytkach. Jak wygląda jego montaż? Nie jest problematyczny. Lustra przywiesza się na haczykach, a nawet można je przykleić na klej.