Salon łazienek ELEMENTS w Bielsku-Białej

Salony łazienek ELEMENTS oferują kompleksową usługę w zakresie projektowania i urządzania łazienek od ponad 25 lat. Nasze salony znajdują się w całej Polsce. Możesz nas odwiedzić również w salonie w Bielsku-Białej. 

Salon łazienek ELEMENTS w Bielsku-Białej znajduje się przy ulicy Piekarskiej 20. Przyjdź do nas i przy filiżance dobrej kawy porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach względem wymarzonej łazienki. Lata doświadczenia w branży pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość usług. Pomożemy Ci w aranżacji łazienki oraz wyborze wszystkich sprzętów tak, aby Twoja łazienka była nie tylko piękna i zgodna z aktualnymi trendami, ale też funkcjonalna. 

Chyba nikt nie lubimy niepraktycznych pomieszczeń, prawda? Łazienka ma być miejscem relaksu po ciężkim dniu. Miejscem, w którym możesz zażyć gorącej kąpieli i poczuć się jak w SPA. To wszystko masz na wyciągnięcie ręki w Bielsku-Białej. Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon łazienek, a my zajmiemy się resztą. 

Możesz również skorzystać z naszych usług bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie (33 822 13 49), a nasi doradcy pomogą Ci w wyborze najlepszego wyposażenia do łazienki, informując przy okazji o najnowszych trendach i podpowiadając najwygodniejsze rozwiązania. Zadbamy o to, aby przygotować ofertę dopasowaną idealnie do Twoich potrzeb oraz możliwości. 

Nie martw się transportem 

Korzystając z naszych usług, nie musisz przejmować się kwestiami transportu. W trosce o komfort naszych klientów oraz bezpieczeństwo zakupionych sprzętów, oferujemy darmową dostawę. Kup u nas wyposażenie łazienki, a my dowieziemy je pod wskazany adres w dni robocze, do godziny 16.00. 

Mieszkasz poza Bielskiem-Białą? Nie musisz się przejmować dodatkowymi kosztami. Usługa darmowej dostawy ELEMENTS obowiązuje nie tylko na terenie Bielska-Białej, ale całego województwa śląskiego!

Stwórz z nami wymarzoną łazienkę

Łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń w całym domu. Projektując ją zależy nam na tym, żeby była nie tylko piękna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Aby pomóc Ci w aranżacji idealnej łazienki, przygotowaliśmy usługę projektowania i wizualizacji. Co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać?

Jeśli chcesz skorzystać z usługi projektowania, skontaktuj się z ELEMENTS. Zespół współpracujących z nami projektantów i architektów jest do Twojej dyspozycji online. Polecimy Ci profesjonalistę, który zajmie się przygotowaniem projektu lub wizualizacji Twojej wymarzonej łazienki. Dzięki temu będziesz doskonale wiedział, czego potrzebujesz w swoim wnętrzu i przekonasz się, czy spełnia ono Twoje oczekiwania. 

W zależności od tego, jaki zakres usług architekta jest Ci potrzebny, masz możliwość skorzystania z trzech wariantów usługi – od wariantu podstawowego po wariant rozszerzony. Jednak niezależnie od tego, na jaką opcję się zdecydujesz, w każdym przypadku wizualizacja łazienki jest realizowana w ciągu 7 dni od dokonania przez Ciebie zapłaty.