Praktyczne i nowoczesne akcesoria dla psów

W sklepie internetowym regmag.pl znajdziecie praktyczne i nowoczesne akcesoria dla psów i kotów w bardzo atrakcyjnych cenach. RegMag specjalizuje się od lat w dystrybucji gadżetów, które znajdują swoje zastosowanie w kuchni, łazience, pokoju dla dziecka, ogrodzie, warsztacie i garażu. Co więcej, to kopalnia produktów dla miłośniczek i miłośników piękna, pupili i nowych technologii. Zobaczcie sami, co przygotował dla Was sklep!

Jak funkcjonują ogrodzenia dla psa?

Ogrodzenia dla psa i obroże elektryczne dla psów są najchętniej wybieranymi akcesoriami dla czworonożnych przyjaciół. Psy w szczególności te duże wymagają jasnych komunikatów, aby nauczyć się odpowiednich postaw w ogrodzie czy na spacerze w parku lub w lesie. Pewnie niejeden z nas spotkał się z sytuacją agresywnego lub naskakującego psa, który zerwał się ze smyczy lub celowo biegał bez niej. Ogrodzenia dla psa świetnie się sprawdzają w ogrodach! Ich zadaniem jest stworzenie bezpiecznej strefy do rekreacji i zabaw dla pupila. Strefę tworzy się za pomocą flag lub linki, tak zwanego pastucha, które wytyczają teren, po którym pies może swobodnie się poruszać. Co więcej, właściciel ustala strefy i zaznacza je, na przykład kolorami. Jeśli pies przekroczy, na przykład strefę żółtą to ostrzeżenie dla właściciela, że pupil będzie chciał zwiększać obszar swoich zadań. 

Czy obroże elektryczne dla psów kupować z ogrodzeniem czy bez?

Obroże elektryczne dla psów zdecydowanie warto kupować w zestawie z pastuchem. Właściciel po stworzeniu stref do zabaw, nakłada na szyje obrożę, która wydaje sygnał dźwiękowy, wibrację, a na końcu impuls elektryczny wtedy, gdy pies przekroczy dozwolony obszar. Warto dodać, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia i życia czworonoga. Dobrze jest wybrać zestaw z wodoodporną obrożą, którą pupil może nosić nawet podczas deszczu. Innym równie ciekawym produktem jest antyszczekowa obroża dla psa bez pastucha. Ten rodzaj obroży idealnie sprawdza się podczas spacerów.